Saadetdere Halı Yıkama Esenyurt

Halı Yıkama Fabrikamız

Saadetdere halı yıkama esenyurt tesisimiz uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor. Halı kurutmada üstün sistemimiz sayesinde iki günde teslimat yapmaktayız.18 fırçalı halı yıkama makinemizle halılarınızı temizliyoruz.

saadetdere halı yıkama, esenyurt halı yıkama

saadetdere halı yıkama, saadetderede halı yıkama

Saadetdere Halı Yıkama Esenyurt

Firmamız uzun yıllardır Esenyurt saadetdere mahallesine hizmet vermektedir. Halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Saadetdere halı yıkama fabrikası servislerimiz ücretsizdir. Halılarınız evinizden alınır ve poşetli bir şekilde teslim edilir. Firmamız temizlik konusunda garanti vermektedir. Temiz olmayan halınız yeniden alınır ve ücretsiz yıkanır.

Saadetdere Halı Yıkama Esenyurt

Saadetdere Halı Yıkama Esenyurt

Halı Yıkama İşlemi

Saadetdere halı yıkama esenyurt tesisimizde uzman kadromuz halılarınızı öncelikle sınıflara ayırır. Bu sınıflandırma işlemi halının iplik yapısı esas alınarak yapılır. Bu işlen halıda kullanılacak temizlik maddelerini ve temizleme yöntemini belirler. Halı yıkama sırasında kullandığımız şampuanlar ve leke sökücüler tamamen bitkiseldir. Su ile etkileşime girdiğinde kolaylıkla çözünebilir. Halı yıkama saadetdere firması olarak içeride kurutma yapmaktayız. Kapalı ortamlarda nem alıcı makinelerle yapılan kurutma işlemi bir günde tamamlanır. Halılarınız hızlı kurutulduğundan bakteri, koku ve küf oluşumunun önüne geçilmiş olur. Halı kurutma sistemimiz profesyonelliğiyle pek çok firmaya örnek olmuştur. Saadetderede halı yıkama esenyurt sektörüne yıllardır katkı yapmaktayız.

Yün Halı Yıkama

Halılar hassaslığına göre yıkama işlemi görürler. Özellikle yün halıların titizlikle yıkandığı tesisimizde mutlaka kök boya sabitleyici kullanılır. Kök boyası kilim ve yün halıların boyanması sırasında kullanılan maddedir. Bu madde sabitlenmez ise yıkama sırasında renklerin birbirine karışması kaçınılmazdır. Bu nedenle firmamızda kök boya sabitleyici kullanılmadan yıkama yapılmamaktadır. Pek çok halı yıkamacının yün halı yıkamamasının sebebi nasıl yıkanacağını bilmemesidir. Firmamızda kaliteli yıkama elemanlarımız sayesinde halılarınız son derece profesyonel yıkama işlemlerinden geçmektedir.

halı yıkama saadetdere, esenyurtta halı yıkama

Saadetdere Halı Yıkama Esenyurt

Önerilerimiz

Saadetderede halı yıkama tesisimiz halılarınızı senede en az iki defa yıkatmanızı öneriyor. Bu sağlığınız için oldukça önemlidir. Ancak bu yıkama döneminde halınızı mutlaka profesyonel firmalara yıkatmalısınız. Aksi halde sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Saadetderede uygun fiyatlarla profesyonel halı yıkama hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.sadetdere koltuk yıkama,stor perde yıkama,yorgan yıkama,battaniye yıkama hizmetlerini alabilirsiniz