Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Avcılar Halı yıkama hizmeti Avcılar bölgesi sakinleri için sunduğumuz profesyonel bir hizmettir. Bu hizmetimiz halıların sizden teslim alınması, yıkanıp temizlenmesi, durulanması ve kurutulması alt hizmetlerini kapsamaktadır. Avcılarda halı yıkama hizmeti ile halılarınız bireysel yıkamaya göre çok daha kısa sürede yıkanıp tertemiz bir şekilde teslim edilmektedir. Bu hizmetimizin bireysel yıkamaya göre bazı avantajları vardır. Daha Hijyen Temizlik Evde, ofiste kedi, köpek gibi pet besleyen insanlar bireysel halı yıkama temizliği ile halılarını bir nebze temizleyebilmektedirler. Ancak hayvanların bıraktığı kıllar halı aralarına nüfus ederek halının kendi ipliklerinden zor ayırt edilmektedir. Bu da aynı odada yaşayan insanlar bilhassa çocuklar için risk oluşturmaktadır.

 

avcılarda halı yıkama

 

Makineli halı yıkama sistemimiz ile halılarınızı derinlemesine yıkıyor, olası tehlikelerin önüne geçiyoruz. Kolay Kurutma İnsanlar halılarını iplere, duvarlara asarak veya geniş alanlara yayarak kurutmaktadırlar. Duvara asılan halılar ile ipe asılan halılar kimi zaman yere düşerek tekrar kirlenmektedir. Saatlerce halı yıkama ile uğraşıp sonra ipin halıyı tartamayıp kopması sonucu temizlenmiş halıyı yerlerde görmeyi kimse istemez.

 

avcılar halı yıkama

avcılar halı yıkama

 

Avcılar halı yıkama kurutma

Avcılar bölgesine sunduğumuz avcılar halı yıkama hizmetimize kurutma dahildir. Halılarınız tarafımızdan kurutularak size kuru bir şekilde, sermeye hazır olarak teslim edilir. Tasarruf Avcılar Halı yıkama hizmetimizin en önemli özelliği insanlara maddi ve manevi tasarruf sağlamasıdır. Halılarınızı yıkamanız saatlerinizi hatta bir gününüzü alabilir. Deterjan masrafı yanı sıra su ve elektrik kullanımından dolayı masraflar artar.

 

avcılar halı yıkama

 

Üstüne bir de yorgunluk eklenince uzunca bir süre istirahat etmeniz gerekebilir.

avcılar halı yıkama

 

Halılarınızı bize emanet edin. Hem paranız cebinizde kalsın hem zamandan tasarruf edin. Bu sayede yorulmadan odalarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz ve ailenize vakit ayırarak onları mutlu edebilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama Hizmetimiz ile sizleri bütün bu yüklerden kurtarıyor, daha konforlu bir hayat için çalışıyoruz. Uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşın.