Halı Yıkama Avcılar

Avcılar halı yıkama.

halı yıkama avcılar  alanı her geçen gün gelişen bir iş sahasıdır. Bu iş sahasında birtakım yöntemler uygulanması zorunludur. Kaliteyi yakalamak ve doğru bir yıkama işlemi gerçekleştirmek için bazı ustalık gerektiren işlemler bütünü uygulanmalıdır.

Halı yıkama hizmeti

Halı Yıkama Avcılar

Bunlardan en kritik olanı halılarınızın iplik ve cins yapısına göre tasnif edilmesidir. Bu düzenleme ve sınıflandırma işleminin mutlaka alanında tecrübeli kişilerce yapılması gerekir. Bu sınıflama aşamasının yanlış yapılması demek sonraki tüm adımların da yanlış atılacağı anlamına gelir. Sınıflama işlemi avcılar halı yıkama fabrikamızda bu alanda yetkili ve tecrübe sahibi kişilerce yapılmaktadır.

parseller halı yıkama

halı yıkama avcılar

Avcılar halı yıkama toz alma 

Sonraki aşama toz alma ve yıkama aşamasıdır. Yıkama öncesi sınıflamadan sonra halı sınıflarına uygun temizlik maddeleri hazırlanır. Halılar teker teker yıkanmaya ve hazırlanan temizleyiciler halıya uygulanmaya başlanır. Yıkama işlemini avcılarda halı yıkama tesisimizde uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli elemanlar gerçekleştirir. 

halı yıkama avcılar

halı yıkama istanbul temizlik

Halı yıkama avcılar kurutma odası

halı yıkama avcılar sonrası halı hemen asılır ve yalıtımlı odada tamamen kuruyana kadar bekletilir. Kapalı kurutma ve klimalı temiz alanımız bulunan avcılar halı yıkama fabrikamızda halılar kısa süre içinde kurur. Mevsimsel dalgalanmalardan etkilenmez ve kışın da 2 günde halı teslim edilir.

halı yıkama avcılar

halı yıkama avcılar

Avcılar halı yıkama tesisi

Halı yıkama parseller tesisimizde parseller bölgesinde ücretsiz servislerimizle hizmeti vermekteyiz. Tesisimizde en doğal ve insan sağlığı odaklı halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Uygun fiyat ve temizlik garantisi veren avcılar halı yıkama firmamızda beğenmediğiniz halıyı yeniden alıp ücretsiz yıkıyoruz. Özel yapım leke çıkarıcı maddeler ve halıya özel yıkama yöntemlerimizle kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

Halı yıkama avcılar fabrikamız

Avcılarda halı yıkama fabrikamızda kapalı klimalı kurutma alanımızda hijyenik ortamda kurutma yapıyoruz.  Kısa süre içinde el değmeden makinalarla yıkanan ve kuruyan halılarınız yine kısa süre içinde teslim edilir. Kapalı alanımız olması bizim dört mevsim halı yıkama hizmeti vermemize olanak sağlamaktadır. Bu da yaz kış fark etmeden iki günde teslim etmemizi sağlar. 

halı yıkama avcılar

halı yıkama avcılar fabrikası

istanbul temizlik avcılar firmamız size daha iyi hizmet vermek için her geçen gün kendini yeniliyor. Son teknoloji makinalar ve kurutma odamızla profesyonel halı yıkama anlayışına sahibiz. Alanında uzman ekibimiz ve uygun yıkama fiyatlarımızla avcılar halı yıkama tesisimizde hizmetini sürdürmeye devam ediyor.