Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Saadetdere Battaniye Yıkama

Saadetdere Battaniye Yıkama

16Temmuz

2019

69 / Kişi Okudu

Saadetdere Battaniye Yıkama

Saadetdere battaniye yıkama hizmetimiz saadetderenin tamamını kapsamaktadır. Profesyonel battaniye yıkama ve kapalı kurutma sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Saadetdere halı yıkama fabrikamızda bulunan battaniye yıkama makinalarımız sayesinde temizlik garantisi veriyoruz. 

Battaniye yıkama hizmeti battaniyelerinizin adresinizden alınması ile başlar. Saadetdere battaniye yıkama servislerimizle evinizden alınan battaniyeler fabrikamıza getirilir. Fabrikaya giriş yapan ürünlerinize ilk uygulanan aşama ayrıştırma aşamasıdır. Yıkama öncesi cins ve dokularına göre ayrıştırılarak yıkamaya hazır hale getirilir. Yıkama öncesi ayrıştırma yıkama sırasında kullanılacak temizlik maddelerini belirler. Doğru bir yıkama için battaniyelerin uzman kişilerce cinslerine göre ayrıştırılması gerekir. Saadetderede battaniye yıkama işi fabrikamızda çalışan alanında uzman personelimiz tarafından yapılır. Yıkama sırasında kolay çözünen ve kimyasal kalıntı bırakmayan şampuanlar kullanılır. Bu şampuanlar tamamen doğaldır ve cilt ile temas ettiğinde bile zarar vermez. Yıkama sonrası sıkılan battaniyeler kuruması için kurutma odalarına bırakılır. Kurutma odamız tamamen ısı ve hava yalıtımlıdır. Alanında uzman mühendisler tarafından en kısa sürede ve en sağlıklı şekilde kurutma işlemi yapmak üzere tasarlanmıştır. Böylece halıda herhangi bir şekilde kötü koku ve bakteri oluşumu meydana gelmez. 

Kuruma sonrası tamamen kurutulmuş battaniyeler temizlik kontrolü yapılmak üzere odadan çıkarılır. Odadan çıkarılan battaniyeler tek tek temizlik kontrolünden geçirilir. Gerektiği yerde yeniden yıkama işlemi yapılabilir. Kontrolden sorunsuz geçen battaniyeler teslim edilmek üzere ambalajlanır ve teslimata hazır hale getirilir. Battaniye yıkama makinalarımızı ve kurutma sistemimizi resim ve video galerilerimizden inceleyebilirsiniz. Her türlü soru ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Saadetdere battaniye yıkama hizmetimiz size bir telefon kadar yakın. 

DİĞER HABERLER

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama 24/Temmuz/2019

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama 17/Temmuz/2019

Avcılar Battaniye Yıkama

Avcılar Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Saadetdere Battaniye Yıkama

Saadetdere Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan Yıkama 15/Temmuz/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com