Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Parseller Halı Yıkama

Parseller Halı Yıkama

11Temmuz

2019

87 / Kişi Okudu

Parseller Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama fabrikamız parseller halı yıkama servislerimizle hizmet vermektedir. Parsellerde halı yıkama hizmetimiz 2008 yılından beri gelişerek devam etmektedir. Son teknoloji ürünü yıkama makinamız ve kurutma sistemimiz sayesinde üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz. Parsellerde halı yıkama sekterüne katkı sağlayan firmamız çağa ayak uyduran bir anlayışla bu sektörde yer almaktadır. Peki halı yıkama süreci nasıl gerçekleşiyor?

Öncelikle adresinizden halılarınız alınarak halı yıkama serüveni başlar. Parseller halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar özenle cinslerine ve dokularına göre ayrıştırılır. Ayrışma sonrası halılarınız yıkanmaya hazır hale gelir. Yıkama işlemi öncesi ilk aşama toz almadır. Toz alma makinalarından geçirilen halılarınız yıkanmak üzere yıkama bölümüne taşınır. Yıkanacak halının cinsine göre makinada kullanılacak temizlik maddeleri değişiklik göstermektedir. Örneğin bir yün halıya çamaşır suyu gibi ağartıcı maddeler kesinlikle kullanılmaz. Yanlızca suda kolay çözünebilen temizlik malzemesi kullanılır.

Halılar cinslerine göre yıkandıktan sonra sıkma işlemine geçilir. Santrifüj denilen boru tipli sıkma makinalarında sıkılan halıların suyu yüzde 95 oranında alınır. Yani sıkma işlemi aslında kurutmanın başlangıcıdır. Sıkma sonrası halıda kalan nemi kurutmak için halılarınız profesyonel kurutma odasına alınır. Yaklaşık 8-10 saat içerisinde halınız tamamen kurumuş bir şekilde kurutma fırınından çıkarılır.

Kurutma işlemi de tamamlandıktan sonra halılar taşımaya hazırlanır. Taşıma öncesi halınız ambalajlanır. Ambalajlama aşaması aynı zamanda halının kontrol aşamasıdır. Halının temizliği ve lekelerin olup olmadığı son kez kontrol edililir. Gereken müdehale yapıldıktan sonra halılarınız teslim edilmek üzere araçlarımıza yüklenir.

Parseller halı yıkama tesisimiz sizlere sağlıklı ortamlar hazırlamayı hedefleyen bir anlayışla çalışmaya devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile meydana getirdiğimiz halı yıkama sistemlerimiz hizmetinizdedir. Parseller halı yıkama servislerimiz size bir telefon kadar yakın.

DİĞER HABERLER

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama 24/Temmuz/2019

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama 17/Temmuz/2019

Avcılar Battaniye Yıkama

Avcılar Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Saadetdere Battaniye Yıkama

Saadetdere Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan Yıkama 15/Temmuz/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com