Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Cihangir Halı Yıkama

Cihangir Halı Yıkama

12Temmuz

2019

83 / Kişi Okudu

Cihangir Halı Yıkama

Cihangir halı yıkama sektörü her geçen gün gelişen ve yenilenen bir alandır. Avcılar cihangir halı yıkama firmamız bu değişime en hızlı adapte olan firmaların başında gelmektedir. Kaliteli makinalarımız ve son teknoloji ürünü kurutma sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz alanında uzman kişilerden oluşur. Uzman kadromuzla halılarınız doğru ve profesyonel işlemlerden geçerek temizlenir.  Zamanında teslim edilir. Cihangir halı yıkama fabrikamıza getirilen ev tekstili ürünleriniz profesyonel sistemlerde yıkanır ve kurutulur. Bu ürünlerin başında evlerde en çok kullanılan halı gelmektedir. Biraz da halıların yıkanma sürecinden bahsedelim.

Cihangir halı yıkama firmamızda halılarınız tam otomatik yıkama makinamızda yıkanır. Yıkama sırasında halının cins ve dokularına en uygun temizlik malzemeleri kullanılır. Böylece hem maksimum temizliğe ulaşılır hem de doğru bir yöntemle yıkama yapılır. Otomatik makinada tek tek yıkama tamamlandıktan sonra sıkma aşamasına geçilir. Halılar tek tek santrifüj sıkma makinalarına atılır. Bu makinalarda halılar yüksek devirde sıkılır. Sıkma işlemi ile halıdaki suyun yüzde doksan beşi halıdan ayrılmış olur. Kalan yüzde beşlik nemi kurutmak ise kurutma fırınlarımıza kalmaktadır. Halılar kurutma odalarına düzgün bir şekilde asılır ve oda kapatılarak makinalar çalıştırılır. Kurutma odalarında bekletilen halılar yaklaşık 8-10 saat içerisinde tamamen kurur. Kısa sürede kurutma sayesinde halılarda bakteri oluşumu ve kötü koku kesinlikle meydana gelmez. Alanında uzman makina mühendisleri tarafından yapılmış kurutma sistemimiz sayesinde halının teslimat süresdi de kısalmaktadır. Aynı zamanda kapalı sistem olduğu için mevsimsel değişikliklerden etkilenmez. Kuruyan halılar odadan çıkarılarak ambalajlama öncesi son temizlik kontrolü yapılır. Kalite kontrol tecrübeli personelimiz tarafından yapılır. Temizlik kontrolü sonrası halılar ambalajlanarak teslimata hazır hale getirilir. 

Cihangir halı yıkama fabrikası olarak son sistem yıkama ve kurutma tesisimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile meydana getirdiğimiz fabrikamızda profesyonel halı yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz. Kullandığımız makinaları ve yıkama sistemimizi görmek için resim ve video galerilerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için cihangir halı yıkama fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama 24/Temmuz/2019

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama 17/Temmuz/2019

Avcılar Battaniye Yıkama

Avcılar Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Saadetdere Battaniye Yıkama

Saadetdere Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan Yıkama 15/Temmuz/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com