Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

15Temmuz

2019


Beylikdüzü yorgan yıkama servislerimizle beylikdüzünün tamamına yorgan yıkama hizmeti sunmaktayız. Beylikdüzü yorgan yıkama, alanı her geçen gün gelişen bir sektördür. Evimizde kullandığımız makinaların küçük olması nedeniyle evde yorgan yıkama pek de mantıklı bir çözüm değildir. Elde yıkanan yorganlarda da kurutma sorunundan dolayı zamanla kötü koku ve bakteriler oluşmaktadır. Tüm bu sebepler, beylikdüzünde yorgan yıkama konusunda profesyonel yardıma başvurmayı gerektirir. Firmamız bu konuda yılların tecrübesiyle kurulan tesisimizde hizmet vermektedir. Yıkama ve kurutma sistemlerimiz modern çağın gereklerine ve standartlarına uygundur. Çağa adapte olmuş fabrikamızda profesyonel çalışanlarımızla yorganlarınız emin ellere teslim edilir. Peki yorgan yıkama serüveni nasıl gerçekleşiyor. Biraz da bunu ele alalım.

Yorgan yıkama serüveni öncelikle yorganlarınızın beylikdüzü halı yıkama servislerimizce alınması ile başlar. Servis aracı fabrikamıza geldiğinde yorganlarınız türüne ve iç yapısına göre ayrıştırılır. Yün yorgan, elyaf, çift kişilik ve tek kişilik gibi sınıflara ayrılarak yıkamaya hazır hale getirilir. Yıkama işlemi sırasında hangi temizlik malzemelerinin kullanılacağı bu sınıflandırma ile belirlenir. Örneğin yün yorganda kesinlikle asit temelli ağartıcı temizlik maddeleri kullanılmaz. Türüne göre ayrıştırılan yorganlar yorgan yıkama makinasında tek tek yıkamaya alınır. Yıkama ve bol su ile durulama sonrası sıkma işlemine geçilir. Sıkma işlemi ile yıkama sırasında işleyen suyun yüzde doksan beşi sıkılmış olur. Yanlızca yüzde beşlik bir nem kalır. Kalan nemin de kurutulması için kapalı kurutma odalarımıza taşınır. 

Kurutma odamız alanında uzman mühendisler tarafından tasarlanmış kapalı bir sistemdir. Beylikdüzü yorgan yıkama hizmetimizin profesyonellik gerektiren aşamalarından biri de kurutma aşamasıdır. Tam otomatik nem alma cihazları ve ısı ve hava yalıtımlı odalarda kurutma işlemi gerçekleştirilir. Yaklaşık 6-8 saat arasında yorganlarınız tamamen kurur ve odadan çıkarılır. Odadan çıkarılan yorganlar teslimat öncesi son bir temizlik kontrolünden geçirilir. Kontrolü tamamlanan yorganlar teslimata hazırlanmak üzere ambalajlanır. Bu aşamadan sonrası sizlerin aranarak yorganlarınızın teslim edilmesidir.

Fabrikamız toplum sağlığını baz alan çalışma sistemi ile hizmet vermektedir. Evimizden en çok kullandığımız ve vücudumuzla temasta bulunduğumuz yorganların temiz olması sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Ayrıca herhangi bir kimyasal kalıntı oluşmaması için fabrikamızda suda kolay çözünen şampuanlar kullanılmaktadır. Ve yıkama sırasında bol su ile durulama yapılmaktadır. Böylece yorganda herhangi bir kimyasal kalıntıya ve bakteri oluşumuna yer verilmez. Sağlığınızı tehdit edebilecek tüm unsurlar ortadan kaldırılmış olur.

Beylikdüzü yorgan yıkama hizmetimiz beylikdüzünün tamamına verilmektedir. Servislerimizi adresine yönlendirerek beylikdüzünde yorgan yıkama hizmetimizden faydalanmak için aramanız yeterlidir. Yorgan yıkama fiyatlarımızı fiyat listemiz sayfasından inceleyebilirsiniz. Yıkama sistemlerimizi sitemizde bulunan resim ve video galerilerimizden inceleyebilir her türlü soru ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com