Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama

17Temmuz

2019

123 / Kişi Okudu

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar stor perde yıkama hizmetimiz profesyonel yıkama yöntemleriyle devam etmektedir. Halı yıkama fabrikamız stor perdelerinizi evinizden alır ve tertemiz bir şekilde zamanında teslim eder. Stor perde son zamanlarda çokça tercih edilen bir ev tekstili ürünüdür. Kullanımının artması ile temizlik ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Ancak stor perdelerin boyutları pek de evde yıkanacak gibi değildir. Ayrıca nasıl yıkanacağı ve zarar vermeden yerine geri takılacağı hakkında kullanıcılar pek az bilgiye sahiptir. Bu nedenle avcılarda stor perde yıkama işi için profesyonel firmalara başvurmak gerekir. Halı yıkama fabrikamız işte bu durumda sizlere profesyonel temizlik çözümleri üretmektedir. 

Stor perde yıkama alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde son derece hassas olan bu ürünler zarar görebilir. Ayrıca tecrübesiz kişilerce yapılan yıkama sonucu perdeler sararabilir ve yıpranabilir. Avcılar stor perde yıkama temizliği yapan firmamız alanında uzman personelimizle profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Sitemizde bulunan resim ve video galerimizden yıkama yöntemlerimizi inceleyebilirsiniz. Stor perdenin yıkama aşamalarından bahsedelim. Stor perde yıkama hizmeti adresinizden perdelerinizin alınması ile başlar. En kısa zamanda fabrikamıza ulaştırılan perdeler üzerindeki ilk işlem ayrıştırmadır. Ayrıştırma işlemi perdelerin cins ve dokularına göre yapılır. Bu işlem sonucu hangi pardeye hangi temizlik maddesi kullanılacağı belirlenir. Ayrıştırma sonrası perdeler soda, şampuan ve leke çıkarıcı bulunan bir karışımda bekletilir. Yaklaşık iki saat bekletilen perdeler tek tek yıkanmaya başlar. Yıkama sırasında yumuşak fırçalar ve bol su kullanılır. Bol su ile her iki tarafı da dikkatlice yıkanır. Yıkanan ve durulanan perdeler düzgünce sarılarak dik bir pozisyona getirilir. Yarım saat kadar suyu süzülen perdeler kurutulmak üzere kurutma fırınlarına götürülür. Kısa süre içerisinde kurutulan stor perdeler odadan çıkarılarak kalite kontrolden geçirilir. Kontrolü tamamlanan perdeler dikkatlice sarılarak ambalajlanır. Ambalajlama sonrası teslimata hazır hale gelir ve kısa süre içerisinde adresinize teslim edilir.

Avcılarda bulunan fabrikamız stor perde yıkama konusunda son derece ilerlemiştir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bizi tavsiye etmesi bunun bir göstergesidir. Hizmetimizden faydalanmak ve her türlü soru ve sorunlarınızı paylaşmak için bize ulaşabilirsiniz. 

DİĞER HABERLER

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama 24/Temmuz/2019

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar Stor Perde Yıkama 17/Temmuz/2019

Avcılar Battaniye Yıkama

Avcılar Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Saadetdere Battaniye Yıkama

Saadetdere Battaniye Yıkama 16/Temmuz/2019

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan Yıkama 15/Temmuz/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com