Avcılar Battaniye Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Avcılar Battaniye Yıkama

Avcılar Battaniye Yıkama

16Temmuz

2019


Avcılar Battaniye Yıkama

Avcılar battaniye yıkama hizmetimiz her geçen gün gelişen yıkama sistemlerimizle devam etmektedir. Avcılarda battaniye yıkama hizmeti almak istiyorsunuz. Ancak güvenilir bir firma bulamıyor musunuz? Doğru adrestesiniz. Son sistem makinalarımız ve kurutma fırınlarımızla avcılar battaniye yıkama ihtiyacına profesyonel çözüm üretiyoruz. Fabrikamızda bulunan makinalar ve kurutma sistemimizi resim ve video galerilerimizden incalayebilirsiniz.

Peki avcılarda battaniye yıkama hizmetimiz hangi aşamalarla sunulmakta? Öncelikle adresinizden servislerimizle battaniyeleriniz alınarak fabrikamıza getirilir. Fabrikamıza gelen battaniyeler boyut renk ve cinslerine göre sınıflandırılarak yıkama öncesi hazırlık yapılır. Yıkama sırasında uygulanacak yöntem ve kullanılacak temizlik malzemeleri bu sınıflandırma ile belirlenir. Cinslerine göre ayrıştırma işlemi ne kadar doğru yapılırsa, sonuçta o kadar sağlıklı bir temizlik işlemi gerçekleşecektir. Sınıflandırması tamamlanan battaniyeler tek tek yıkama makinasına atılır. Tek tek yıkama yapılması son derece önemlidir. Çok sayıda battaniye aynı anda yıkanırsa kirleri birbirine karışacaktır. Ayrıca iyi bir yıkama ve durulama olmayacaktır. Battaniyelerin tek tek yıkama işlemi sonrası sıkma aşamasına geçilir.Yüksek devirli sıkma makinalarında sıkılan battaniyeler yüzde doksan beş oranında kurutulmuş olur. Geriye kalan yüzde beşlik nemin kurutulması ise kurutma fırınlarına düşüyor. Biraz da kurutma fırınlarımızdan bahsedelim.

İstanbul temizlik halı yorgan yıkama

Yıllardır halı yıkamacıların en büyük sorunu özellikle soğuk mevsimlerde yıkanan ürünlerin kurutulmasıydı. İnsanların yıkamacılardan en büyük şikayeti halının kurutulmadan ve kötü koku oluşmuş şekilde teslim edilmesiydi. Fabrikamızda uzun yıllar çalışmamız sonucunda alanında uzman mühendislerin yardımıyla bir kurutma sistemi hazırladık. Kurutma sistemimizin çalışma prensibi öncelikle kurutulacak üründeki nemin hızlı bir şekilde açığa çıkarılmasıdır. Daha sonraki işlem ise açığa çıkan nemin ürünlerden uzak tutulmasıdır. Kurutma fırınında son teknoloji ürünü kurutma makinamızın çalışma prensibi tam olarak bu şekildedir. Hava ve ısı yalıtımlı oda sayesinde odanın dışarıyla ısı alışverişi kesilir. Böylece kurutma odası yeterince ısıtılabilir. Nem alıcı cihazlar sayesinde de açığa çıkan nem hızlı bir şekilde çekilir. Bu süreç yaklaşık sekiz saat devam eder. Böylece kurutulma istenen ürün bu sürenin sonunda tamamen kurutulur ve kullanıma hazır hale getirilir. Kurutma sonrasında battaniyeleriniz teslim edilmeden önce son kez temizlik kontrolünden geçirilir. Temizlik kontrolünden de başarıyla geçen battaniyeleriniz teslim edilmek üzere ambalajlanarak teslimata hazır hale getirilir. 

Avcılarda  battaniye yıkama hizmeti almak için bizi aramanız yeterlidir. Battaniyeleriniz en güvenilir ve titiz bir şekilde yıkanarak tamamen kuru ve temiz bir şekilde adresinize teslim edilir. 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com