Esenyurt Halı Yıkama Hizmeti

Esenyurt Halı Yıkama Hizmeti

Esenyurt halı yıkama hizmeti gelişen ve değişen bir sektördür. Bu sektörde bazı yöntemlerin uygulanması olmazsa olmazdır. Hijyenik ve doğru yıkama tekniklerini bilmeden yıkama yapılmamalıdır. Halı yıkama yöntemlerini uygulamak ustalık ve bilgi gerektiren bir işlemdir.

Esenyurt Halı Yıkama Hizmeti

Esenyurt Halı Yıkama Hizmeti

Esenyurt Halı Yıkama Hizmeti en önemli safhası halıların yapısal farklılıklara göre ayrılmasıdır. Halıların ayrılması aşamasında alanında uzman personel görev almalıdır. Aksi halde yanlış sınıflanmış yalılar yine yanlış yıkama ve kurutma işlemlerine tabi tutulacaktır. Halıların sınıflandırılması esenyurt halı yıkama fabrikamızda uzman kadromuzca yapılmaktadır..

esenyurt halı yıkama

istanbul halı yıkama esenyurt

Toz Alama Aşaması 

Yıkama öncesi ilk işlem toz alma işlemidir. Halılarınızın toz alma makinelerinde vakumlu sistemle tozu alınır. Halının aralarında kalan tüm toz, kırıntı ve deri artıkları halıdan temizlenir.Daha sonra halılar el değmeden ve tek tek tam otomatik makinalarda yıkanır. Yıkama sırasında halı yıkama istanbul fabrikamızda tecrübeli çalışanlarımız halıyı sürekli olarak kontrol eder.. 

Esenyurt Halı Yıkama Kurutma

Yıkanan halılarınız profesyonel kurutma fırınlarına asılır. Tamamen yalıtımlı bu fırınlarda halılar 10 saat içerisinde kurur. Hızlı kurutma sayesinde bakteri ve küf oluşumu önlenir. Hızlı ve kapalı kurutma sayesinde insan sağlığını tehdit edici unsurlar ortadan kaldırılmış olur.

esenyurtta halı yıkama

Esenyurtta tüm bölgelere ücretsiz servislerimiz vardır. Siz de hem uygun hem kaliteli fiyatlarla halı yıkatmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Esenyurt Halı Yıkama size bir telefon kadar yakın. ucuz halı yıkama esenyurt