Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Halı Yıkama sektörü son zamanlarda hızla gelişme göstermiş bir alandır. Beylikdüzü halı yıkama fabrikalarının çokluğu ve kötü izlenimler insanların aklında bazı soru işaretleri oluşturmaktadır. Hangi halı yıkamacıya nasıl güvenileceği bunlardan biridir. Halı yıkama firması seçilirken öncelikle iyi araştırma yapmak gerekir. Halı vereceğiniz firma ne koşullarda halı yıkıyor bilmelisiniz. Örneğin otomatik makina ve kurutma fırını var mı diye mutlaka kontrol etmelisiniz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızda halılarınız el değmeden tam otomatik makinalarda yıkanmaktadır. Yıkanan halılarınız kurutma fırınında 12 saatte kurutularak kalite kontrolden geçirilir. Kalite kontrolden geçemeyen halılarınız yeniden yıkama ve kurutma işlemine tabi tutulur. 2-3 gün içerisinde teslimata hazır hale getirilir. İstanbul temizlik beylikdüzü halı yorgan stor perde battaniye yıkama firması kaliteli temizlik garantisi veriyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası

Beylikdüzü Halı Yıkama

Profesyonel kurutma

Beylikdüzü stor perde yıkama tesisimizi diğer firmalardan ayıran özellik kurutma fırınıdır. Bu kurutma odalarında bulunan son teknoloji ürünü nem alıcı cihazlarımız sayesinde halılarınız 12 saatte kurutulur. Hızlı kurumanın elbette ki çok önemli olduğu bilinir. Hızlı kuruyan halıda bakteri ve kötü koku oluşumu kesinlikle önlenir. Kapalı kurutma fırınlarının diğer avantajı dışarıdan gelen toza veya güneş yanıklarına maruz kalınmamasıdır.

Beylikdüzü yorgan yıkama firmamızda profesyonel kurutma odalarımızla üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Halı yıkama işinde kalitelşi kadro ve kaliteli personel olmazsa olmazdır. Siz de beylikdüzünde kaliteli halı yıkama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.