Avcılar Halı yıkama Tesisleri, parseller halı yıkama

Parseller Halı yıkama Merkezi

avcılar halı yıkama tesisimiz Baharın gelişiyle beraber bir temizlik telaşı başlar evlerde. Evde perdeler, yatak örtüleri yıkanır ve halılara sıra gelir. Avcılar halı yıkama fabrikamız halı yıkama işini sizin için üstleniyor. Halılarınızı güvenilir ellere teslim ettiğinizden emin olabilirsiniz. Üstün hizmet anlayışıyla hizmet verdiğimiz firmamızda halılarınız emin ellerde.

Avcılar Halı Yıkama Tesisimiz

Halı yıkama sektöründe öncü tesisimiz yüzde yüz temizlik garantisi veriyor. Halı yıkama yorgan yıkama battaniye yıkama işleriniz titizlikle yürütülür ve söz verilen günde 2 gün içinde teslim edilir. Teslimat öncesi mutlaka aranarak bilgilendirilirsiniz.

avcılar halı yıkama tesisimiz

avcılar halı yıkama tesisimiz

Ücretsiz Servis İmkanı

Ücretsiz istanbul halı yıkama avcılar servislerimiz halılarınızı evinizden alır ve fabrikamıza getirir. Gelen halılar cinslerine göre sınıflandırılarak halı yıkama serüveni başlar. Bu sınıflandırma uygulanacak metodu belirler. Kullanılacak şampuanlar halının cinsine göre seçilir. Şampuanlarımız tamamen bitkiseldir. Titizlikle makinalarda yıkanan ve sıktırılan halılarınız hijyenik kurutma salonlarında kurutulmaya bırakılır. Kurutma odalarımız rutin olarak temizlenir. Nem alıcı makinalarla 1 günden kısa sürede kuruyan halılar kalite kontrol yapıldıktan sonra paketlenir. Paketleme sonrası teslim edilmek üzere servis araçlarınıza yüklenir. Avcılar halı yıkama fabrika servislerimize yüklenen halılarınız kapınıza kadar teslim edilir.

Avcılar halı yıkama tesisimiz ile halılarınız emin ellerde. Servislerimiz Ücretsizdir. Avcılar parseller halı yıkama, saadetdere halı yıkama, denizköşkler halı yıkama, gümüşpala halı yıkama, cihangir halı yıkama, üniversite mahallesi halı yıkama ve tüm avcılara servisimiz vardır.

Siz de profesyonel halı yıkama hizmetimizi uygun fiyatlarla almak için bizi arayın.