Avcılar Halı Yıkama, Tesisimiz

Halı yıkama tesisimiz

Bu yazımızda avcılar halı yıkama tesisimizden bahsedeceğiz. Halı yıkama tesisimiz 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız faaliyet süresi içinde avcılar halı yıkama alanında hizmet vermiştir. Yenilikçi anlayışla hizmet veren firmamız bu alanda pek çok ihtiyaca çözümler üretmiştir. Sürekli yenilik ve profesyonel hizmet anlayışına sahip firmamızda uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

avcılar halı yıkama fabrikası

avcılar halı yıkama, avcılarda halı yıkama

Tesisimizde kurutma işlemi

Avcılar halı yıkama fabrikamizda kurutma konusunda en ileri sistem kullanılmaktadır. Son teknoloji ürünü cihazlarımız halılarınızın 1 günde kurumasını sağlar. Bu kısa süre içinde kuruma sayesinde temizlik işlemi en sağlıklı şekilde sonuçlanmış olur. aksi halde uzun süren kuruma süreci halınızda koku ve bakteri oluşumuna sebep olabilir.

Ücretsiz servis imkanı

Fabrikamız ücretsiz servis ağıyla avcılar semtinin tamamına hizmet vermektedir. Servis çalışanlarımız halınızı kapınızdan alır ve teslim eder. Halınız alınırken servis elemanlarımız fiyat cıkarır ve size makbuz keserler.

avcılarda halı yıkama

Avcılar halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama Teslimat

Teslimat öncesinde mutlaka aranırsınız. Haberdar edilerek uygun bir zaman belirlenir ve o vakitte teslimat gerçekleşir. Halı yıkama tesisi planlı ve programlı çalışma tarzı ile sizleri mağdur etmez.

Sağlık odaklı çalışıyoruz

Tesisimizde temizlik malzemeleri konusunda titiz bir tercih yapılır. Hangi halıya hangi maddenin kullanılacağı özenle seçilir. Özellikle el dokuma yün halılarınız büyük bir dikkat ve ustalıkla temizlenir. Kullandığımız şampuan ve leke çıkarıcılarımız son derece doğal ve kaliteli ürünlerdir. Bu ürünler halınızda kimyasal kalıntıya yol açmaz. Suda tamamen çözünür. Bu da sağlığınızı riske atmamak için önemli bir uygulamadır.

avcılar halı yıkama

avcılar halı yıkama

Halılarınız yıkama işlemi sonrası kalite kontrole tabi tutulur. Kalite kontrol dikkatli ekibimiz tarafından gercekleştirilir. Kontrolden geçemeyen halılar yeniden yıkama ve kurutma işlemlerine tabi tutulur. Yeniden yıkama işlemi de yapılan halınızın teslim edilme zamanı gecikmez.

Halı yıkama tesisimiz tüm bu süreçte sizlerin sağlığını ön planda tutmaktadır. Tesisimizde kullanılan malzemelerden makinelerimize kadar tüm araçlarımız insan sağlığı odaklı kullanılmaktadır. Profesyonel kadromuz yaz kış hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Kışın da 2 günde teslimat sözümüzün arkasındayız. Halı yıkama fiyatlarımızın uygun olması sizi şaşırtmasın. Bizler tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.