Avcılar Halı Yıkamada Kaliteli Hizmet

Halı Yıkamada Kalite

Halı Yıkama alanında önde gelen tesisimiz kaliteli hizmet garantisi sunuyor. Halı yıkama sektöründe hizmet veren bir firmada olmazsa olmaz şart kurutma odasıdır. Kurutma konusunda iyi olmayan ve bu sorunu çözemeyen firmalar kesinlikle kaliteli hizmet sunamazlar.Halı yıkama firmamız yılların verdiği tecrübe ile bu sorunu çoktan çözüme kavuşturmuştur. Avcılar halı yıkama firmamızda halılarınız kapalı kurutma odalarında kurutulur Firmamızda profesyonel yıkama kurutma sistemleri ve ücretsiz servis ağı mevcuttur. Halılarınız hızlı ve sağlıklı kurutma işlemi sayesinde bakteri ve mikrop oluşumuna karşı korunmuş olur. Aynı zamanda kötü koku oluşumunun da önüne geçilmiş olur.

avcılar halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama Tesisleri

Avcılar parseller halı yıkama tesisimiz uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla avcılar ilçesinin tamamına hizmet vermektedir. Kullandığımız temizlik maddeleri suda kolayca çözünme özelliğine sahiptir. Böylece halınızda kimyasal kalıntı oluşmaz ve sağlığınızı tehlikeye atan unsurlar meyana gelmez. Halılarınız iplik yapısına göre yıkama işlemine tabi tutulur. Hassas halılarda asit bazlı temizlik maddeleri kullanılmaz.

avcılar halı yıkama

avcılar halı yıkama

Avcılarda halı yıkama servis ağımız: Cihangir halı yıkama, denizköşkler halı yıkama, saadetdere halı yıkama, ambarlı halı yıkama, parseller halı yıkama, gümüşpala halı yıkama ve avcıların tamamıdır. Siz de profesyonel ve uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.