Avcılar Halı Yıkama-istanbul temizlik

Dört Mevsim Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama-istanbul temizlik tesisi istanbul temizlik halı yıkama fabrikası hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerimiz avcıların tüm semtleri için geçerlidir. Avcılarda halı yıkama fabrikamızda en sağlıklı koşullarda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi her geçen gün dahada iyileştirmek amacıyla canla başla çalışıyoruz. Son teknoloji ürünü makinelerimizleyıkama işlemi mevsimsel hareketlerden etkilenmiyor. İster 40 derece olsun ister eksi 40 derece olsun halılarınız 2 günde teslim. 

avcılar halı yıkama fabrikası

Avcılar Halı Yıkama-istanbul temizlik

Avcılar Halı Yıkama

Fabrikamızda uzman kadromuz iş başındadır. Halı yıkama , kilim yıkama , koltuk yıkama, battaniye yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Avcılar halı yıkama fabrikamızda kapalı kurutma alanlarımız sayesinde halınız 2 günde halınız teslim. Soğuk havalarda ev halısız olmuyor. Özellikle çocuk varsa mutlaka halı olmalı. Dışarıda kurutma yapan firmalar 1 haftadan önce teslim etmezken firmamız 2 gün sözü veriyor. Yıkama sistemimiz oldukça güvenilir ve kalitelidir.

Avcılar,Esenyurt,Beylikdüzüne ücretsiz servis

Avcılarda halı yıkama araçlarımız ile ücretsiz servis sağlamaktayız.Kalite tesadüf değil tecrübe gerektirir. Tecrübemiz kaliteli hizmetimizin garantisidir.Siz de garantili hızlı ve uygun fiyatlar la halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın. Sağlıklı ve mutlu nesiller için sağlıklı ve kaliteli hizmeti seçin.