Avcılar halı yıkama-halı yıkamada profesyonellik

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama sektörünün son 10 yıldaki gelişimi heyecan verici. Hızla gelişen halı yıkama alanı profesyonel sistemleri de beraberinde getiriyor. Avcılar halı yıkama fabrikamız son sistem halı yıkama makinalarıyla hizmet veriyor. Halı yıkama sektörünü her firmanın takip etmesi gerekir. Eski yöntemler insanların mağdur olmasına veya halıların zarar görmesine neden olur. Avcılar parseller halı yıkama olarak yeniliklere ayak uyduruyoruz.

parseller halı yıkama

halı yıkama avcılar

Halı yıkamada gerekenler

Bir halı yıkama fabrikasında olmazsa olmaz birtakım unsurlar vardır. Bunlar eski yöntemlerle oluşan sorunlara kesin çözümler üretmek için ortaya cıkmıştır. Bunlardan bir tanesi kurutma sistemidir. Kurutma daha önceden dışarıda sağlıksız ortamlarda yapılmaktaydı. Bu sebeple de halının kutuma süresi mevsimsel hareketlerden etkilenmekteydi. Son dönemde teknolojinin gelişmesiyle kapalı kurutma odalarında ve nem alma cihazlarıyla kurutma yapılmaktadır. Profesyonel halı yıkama firmaları mutlaka kurutma odasına ve nem alıcı cihazlara sahip olmalıdır. Avcılar halı yıkama tesisimizde kurutma işlemini kapalı kurutma odalarında nem alma cihazlarıyla yapıyoruz.

avcılar halı yıkama fabrikası

avcılarda halı yıkama

Halının cinsi ve yıkama

Avcılar halı yıkama tesisimizde yıkama işlemi öncesi sınıflandirma yapılır. Halıları üretilirken kullanılan iplik cinsine göre sınıflama yapmak gerekir. Yıkanırken kullanılacak malzemeler buna göre belirlenir. Aksi halde yanlış bir madde kullanilabilir. Bu da halıya zarar verebilir. Özellikle yün ve el dokuma halılar bitkisel sampuanlar kullanılarak yıkanmalıdır. Avcılar halı yıkama fabrikası olarak yıkama islemini profesyonel elemanlarımızla yapmaktayız.

parseller halı yıkama

parseller halı yıkama

Teslimat aşaması

Yıkanan ve kurunan halılar teslimat öncesi kalite kontrolden gecirilir. Avcılar halı yıkama fabrikasında kalite kontrolü dikkatli ekibimizce yapılır. Herhangi bir leke veya problemde kontrolden geçemeyen halılar yeniden yıkamaya verilir. Halılarınız ambalajlanarak teslimata hazır hale gelir. Teslimat öncesi mutlaka aranır ve haberdar edilirsiniz. Müsait olduğunuz saat belirlenir ve ona göre teslimat yapılır. Avcılar halı yıkama tesisimiz halılarınızı yaz kış iki günde teslim eder. Modern tesisimizde tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Avcıların tamamına hizmet vermekteyiz. Servislerimiz tamamen ücretsizdir.

Profesyonel halı yıkama hizmetimize yılların verdiği tecrübeyle devam ediyoruz. İnsan sağlığı odaklı çalışıyoruz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Uygun halı yıkama fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.