Avcılar halı yıkama, avcılar

Avcılar Halı Yıkama 4 Mevsim

Halı yıkama sektöründe en masraflı ve kışın en çok zorlanılan işlem halının kurumasıdır. Soğuk hava halının içine nemi hapseder ve böylece kurumasını zorlaştırır. Bir halının uzun süre ıslak kalması birtakım sorunlara zemin hazırlar. Bunlardan en tehlikelisi zararlı mikroorganizma oluşumudur.

 

 

avcılar halı yıkama, halı yıkama avcılar

avcılar halı yıkama

Yaz Kış 2 Günde Teslim

Isı yalıtımlı ve klimalı kurutma odalarımızla avcılarda halı yıkama fabrikası olarak halı kurutma konusunda en iyi çözüm bizde. Kurutma odamızda alman teknoloji ürünü nem alıcılar ve dış yalıtım sistemi mevcuttur. Bu sayede avcılar halı yıkama firmamız halı kurutma konusunda öncü firmalardan biri olarak yerini almıştır.

 

Kurutma teknolojisi

Halı Yıkama Avcılar müşterileri her zaman nasıl bu kadar çabuk teslimat yaptığımızı merak etmiştir. İşin sırrı modern sisteme ayak uydurmak ve işinde uzman personelle hizmet vermektedir.

 

 

parseller halı yıkama

 

 

Halı yıkama firmalarının pek çoğu yaz mevsimi faaliyete geçer. Kışın ise tamamen uykudadırlar. Bunun temel sebebi kışın halı kurutma sorununu aşamamalarıdır . Avcılarda halı yıkama fabrikası olarak modern halı yıkama ve kurutma tesisimiz sayesinde işimizi yaz kış profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

 

Memnuniyetiniz güvencemiz

Avcılar halı yıkama olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Tavsiye üzerine pek çok müşteri edinmekte ve her geçen gün bu müşteri sayımızı artırmaktayız. memnuniyetinizi dostlarınızla paylaşmanız bizim bu açıdan temel güvencemizdir.

 

 

Avcılar halı yıkama

 

 

Avcılar halı yıkama ücretsiz servislerimizle kısa sürede adresinize ulaşır. Evinize gelen personel size halınızın metrekaresini ve fiyatlarını söyler. Ödemenizi ister teslimatta ister peşin yapabilirsiniz. Her türlü sorularınız için lütfen iletişimi geçin.